logo1 logo2

Kim jesteśmy

 

WIĘCEJ INFORMACJI (WYKŁADY, OPŁATY, PLAN, ITD.) PO LEWEJ STRONIE!

Media o nas!

Zapraszamy do nauki w Szkole Biblijnej pod patronatem WSTS!

Wykładowcami są pastorzy, misjonarze i liderzy Kościoła oraz wykładowcy akademiccy z Polski i różnych krajów świata.

Szkoła Biblijna jest otwarta dla wszystkich społeczności ewangeliczno-wolnokościelnych. Dzięki bogatemu programowi Szkoła Biblijna odpowiada na oczekiwania i jest otwarta dla każdego niezależnie od wieku i wykształcenia!

W Szkole Biblijnej uczysz się czegoś więcej niż tylko wiedzy o Biblii. Łączymy poznanie intelektualne z praktycznym zastosowaniem nauczania w codziennym życiu i uczniostwie. Naszym celem jest, aby absolwenci doświadczali przemiany umysłu i charakteru, i byli przygotowani, aby wypełniać Boże powołanie dla ich życia.

Światu potrzeba czegoś więcej niż tylko bystrych umysłów… potrzeba ludzi, którzy jednocześnie znają serce Boże. Dlatego koncentrujemy się na tym, aby uczyć się tego jak wyrażać pragnienia Boże we współczesnym świecie poprzez mowę, uwielbienie, duszpasterstwo, przywództwo, misję…

Nasz program przygotowany jest zarówno dla tych studentów, którzy już służą (pastorzy, liderzy) lub mają pragnienie służby pełnoetatowej, jak również dla osób pragnących umocnić fundamenty swojego chrześcijańskiego życia by być sługą Bożym wszędzie tam gdzie żyją, pracują, usługują. Misją jest wyposażyć studentów w narzędzia użyteczne w służbie niezależnie od miejsca ich używania. 

UDZIAŁ W ZJAZDACH W 2015 ROKU BEZPŁATNY!

TERMINY ZJAZDÓW - KLIKNIJ TUTAJ

PLAN ZJAZDU - KLIKNIJ TUTAJ

Film informacyjny:

 

 

MEDIA O NAS