logo1 logo2

Podróż śladami Jezusa

 

Drodzy Przyjaciele,

zapraszam Was, abyście dołączyli do mnie w przemieniającej życie pielgrzymce do Ziemi Świętej, śladami naszego Pana i Zbawiciela. Wybierając się ze mną do Izraela, odwiedzicie historycznie miejsca, w których Jezus spotykał ludzi i całkowicie przemieniał ich życie. Bądźcie przygotowani, że Bóg w unikalny sposób zagości również w Waszym życiu. To nie jest zwykła wycieczka, ale budujące wiarę doświadczenie. Razem z pastorem Kamilem Hałambiec już zaczęliśmy modlić się o osoby, które Bóg połączy na tę duchową podróż. Nie możemy sie doczekać, aby zobaczyć Was w Ziemi Świętej.

„Pójdźmy w pielgrzymce na górę Pana, do świątyni Boga Jakuba, i będzie nas uczył dróg swoich, abyśmy mogli chodzić jego ścieżkami.” Księga Izajasza 2,3.

Wasz w Chrystusie, dr Francois Carr

 

DATA

7 grudzień-15 grudzień 2014

 

PLAN

Wylot do Tel Awiwu z Warszawy w niedzielę 7 grudnia.

Nocleg w Tyberiadzie (8 i 9)

Nocleg nad Morzem Martwym (10)

Nocleg w Jerozolimie (11, 12, 13, 14)

Powrót 15 grudnia.

 

Koszt od osoby - 850$ zawiera bilety wejściowe do miejsc zaplanowanych przez przewodnika, hotel, dwa posiłki dziennie, klimatyzowany autobus, kierowca i polski przewodnik turystyczny, biblijny przewodnik dr Carr, opieka duszpasterska. Koszt nie uwzględnia zakupu biletu lotniczego.

Osoby które chcą zakupić bilety lotnicze w opcji biletu grupowego dodatkowo wpłacają 300 dolarów (bilet w obie strony).

Uwaga! Każdy uczestnik musi mieć paszport ważny minimum pół roku od daty powrotu do kraju - czyli co najmniej do 15.06.2015 roku!

Zgłoszenia można nadsyłać na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest uiszczenie opłaty na konto podane poniżej.

Konto dolarowe Alior Bank; Kościół Zielonoświątkowy w Lesznie, ul. Grunwaldzka 121, 64-100 Leszno

PL 80 2490 0005 0000 4600 9627 6433; BIC/SWIFT ALBPPLPW

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika (badz uczestników) za których dokonano wpłaty.

OPŁATA REZERWACYJNA od osoby wynosi 350$ i musi zostać uiszczona do 15 lipca 2014 roku. Całość należy opłacić do października 2014.

 

Więcej informacji można uzyskać pisząc na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub odwiedzając stronę www.pentekoste.pl.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń (zgłoszenia potwierdzonego wpłatą na konto).

Plakat, ulotka do pobrania.